Школярі з нашої громади — учасники Всеукраїнської гри - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.13 € 30.72
Школярі з нашої громади — учасники Всеукраїнської гри

І весело, і корисно!

Боратинська сільська рада.

Школярі з нашої громади — учасники Всеукраїнської гри

Учні Рованцівської та Боратинської шкіл взяли участь в українознавчій грі «Соняшник»

Цьогоріч до наймасовіших українознавчих змагань, повідомляється на сайті Боратинської сільської ради, долучилося понад півсотні школярів. Учасники різних вікових груп (4-11 класи) мали нагоду позмагатися у знаннях рідної мови, перевірити здатність творчо мислити та шукати відповіді на нестандартні запитання. Школярі успішно впоралися із завданнями та продемонстрували високі результати на шкільному, регіональному та всеукраїнському рівнях.

 Основна мета гри – популяризація українських цінностей, підвищення інтересу до рідної мови, розвиток інтелектуальних здібностей школярів, активізація позашкільної роботи.

Нагадаємо, що «Соняшник» – щорічна Всеукраїнська гра з української мови, літератури та українознавства. Інтелектуальні змагання проводять вже декілька років поспіль, починаючи з 2012 року. Основна мета гри – популяризація українських цінностей, підвищення інтересу до рідної мови, розвиток інтелектуальних здібностей школярів, активізація позашкільної роботи.

 

Одночасно з грою проводиться Всеукраїнський конкурс фахової майстерності вчителів-україністів «Соняшник-учитель», Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератур «Sunflower» та Міжнародна природознавча гра «Геліантус».