У Ковелі півстолітній ювілей відзначила організація, яка опікується людьми з вадами зору - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06 € 27.73
У Ковелі півстолітній ювілей відзначила організація, яка опікується людьми з вадами зору

На урочистості завітали також представники правління Волинської обласної організації УТОС місцевої влади Ковельського, Старовижівського і Турійського районів.

kovelrada.gov.ua

У Ковелі півстолітній ювілей відзначила організація, яка опікується людьми з вадами зору

Ковельська міськрайонна організація Українського товариства сліпих (УТОС) діє вже 50 років

Там зуміли об’єднати людей, на долю яких випали непрості випробування, інформує Ковельська міська рада.

Літопис Ковельського  осередку УТОСу детально переповіла  ведуча Світлана Смітюх. Уже 10 років поспіль територіальну організацію очолює Світлана Осійчук. Вона продовжує справу своїх попередників, піклуючись про людей з вадами зору, а їм у житті приходиться нелегко. На адресу цієї жінки лунали слова шани і поваги, побажання сил, терпіння і мудрості, хорошого здоров’я.

Варто сказати, що у Ковелі міська влада тісно співпрацює з організацією. Ковельчани з І і ІІ групою інвалідності по зору отримують різні види допомог, їм надається фінансова підтримка. Осередок забезпечено необхідним приміщенням.

Зі святом ювілярів привітав заступник міського голови Ігор Прокопів. Він подякував голові правління Світлані Осійчук, активістам за працю, плідну громадську діяльність, участь у житті міста та вручив відзнаки  міського голови, матеріальну допомогу і квіти. На урочистості завітали також представники правління Волинської обласної організації УТОС місцевої влади Ковельського, Старовижівського і Турійського районів, з якими співпрацює громадська організація.

Ковельчани з І і ІІ групою інвалідності по зору отримують різні види допомог, їм надається фінансова підтримка. Осередок забезпечено необхідним приміщенням. 

Незрячі приходять в осередок не тільки зі своїми проблемами, а й поспілкуватися, знайти собі справу до душі. Тут працюють гуртки  вокального співу, шахово-шашковий, голосного та літературного читання.

Радував своїми виступами член Товариства, соліст з проникливим  голосом Василь Сукач з Турійщини . Він неодноразово займав призові місця серед художніх колективів УТОСу в Україні та за кордоном. На святі присутні також мали можливість почути пісні у його виконанні. Зачарувала всіх своїм голосом і Лілія Кручик зі Старовижівщини. Також у цей день подбали про хороший настрій учасників зустрічі відомі у нашому місті колективи - “Награш”, “Колорит”,  Еліт-Мюзік.