Судитимуть волинянина, який намагався ошукати кредитну установу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06
Судитимуть волинянина, який намагався ошукати кредитну установу

Спритник виманив у кредитної установи кредити на суму понад 33 тис грн.

zaxid.net

Судитимуть волинянина, який намагався ошукати кредитну установу

Чоловік неодноразово надав неправдиві дані для отримання кредитів

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про неодноразове надання 31-річним уродженцем села Ласків Володимир-Волинського району завідомо неправдивої інформації кредитній установі з метою одержання кредиту.

Упродовж лютого-червня 2018 року чоловік 6 разів за допомогою комп’ютера з доступом до мережі Інтернет надавав господарському товариству, яке здійснює кредитування фізичних осіб, анкетні відомості та документи іншого громадянина, вказуючи при цьому реквізити особистої банківської карти.

Чоловік 6 разів за допомогою комп’ютера з доступом до мережі Інтернет надавав господарському товариству, яке здійснює кредитування фізичних осіб, анкетні відомості та документи іншого громадянина, вказуючи при цьому реквізити особистої банківської карти. 

Таким чином він одержав від кредитної установи кредити на суму понад 33 тис грн.

Наразі чоловіка, який щиро розкаявся у скоєному, обвинувачують у шахрайстві з фінансовими ресурсами (кримінальні правопорушення, передбачені ч.ч. 1,2 ст. 222 КК України) і невдовзі він постане перед судом.

Зауважимо, що за такі злочини Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 000 – 170 000 грн).

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області