«Євробляхарям» дали відстрочку – не штрафуватимуть до самісінького Дня Незалежності - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06
«Євробляхарям» дали відстрочку – не штрафуватимуть до самісінького Дня Незалежності

Невже допоможе?

Фото: 5 канал

«Євробляхарям» дали відстрочку – не штрафуватимуть до самісінького Дня Незалежності

Верховна Рада відклала термін набуття чинності закону про запровадження штрафів за керування нерозмитненими автомобілями на три місяці

Верховна Рада відклала термін набуття чинності закону про запровадження штрафів за керування нерозмитненими автомобілями на три місяці — до 24 серпня 2019 року.

Про це повідомила голова комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна, передає Українська правда з посиланням на "Громадське".

Він мав набрати чинності 24 травня. Тепер він набере чинності 24 серпня 2019 року.

"Відстрочити початок терміну дії закону 2612, який собою мав би розпочати процедуру з притягнення до відповідальності та накладання штрафів за використання автомобілів на іноземній реєстрації з порушенням митного режиму. Він мав набрати чинності 24 травня. Тепер він набере чинності 24 серпня 2019 року", — зазначила Южаніна.

Водночас депутатка визнала, що за ці додаткові 3 місяці вдасться розмитнити незначну кількість автомобілів на іноземній реєстрації. Причиною ухвалення цього рішення було скоріше виконання вимог протестувальників.