Патрульна з Ковеля Ірина Зінчук подолала 76 кілометрів за 17 годин 50 хвилин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 29.62
Патрульна з Ковеля Ірина Зінчук подолала 76 кілометрів за 17 годин 50 хвилин

Волинь-нова

Патрульна з Ковеля Ірина Зінчук подолала 76 кілометрів за 17 годин 50 хвилин

З 16 по 20 травня у Чернівецькій області тривав чемпіонат України зі спортивного орієнтування – рогейну

23-річна поліцейська з Ковеля, тендітна та сильна Ірина Зінчук посіла третє місце. Повідомляють патрульні на своїй сторінці у «Фейсбуці». 

Ірина займається спортивним орієнтуванням майже 9 років, є кандидаткою в майстри спорту України.

- Спортивне орієнтування подобається тим, що тут поєднуються і фізична сила, і розумова діяльність, адже успішність, в першу чергу, залежить від планування маршруту руху. В основному раніше бігала дистанції до 10 кілометрів, але захотілось спробувати свої сили у чомусь складнішому, де потрібно докласти максимум зусиль, хочеться все далі і далі розвиватися. У лютому я в складі команди із подругою брали участь в екстремальних туристичних змаганнях «Доброволець», де посіли 6 місце серед 64 команд, причому змагались на рівні з чоловічими командами, і подолали 61 кілометр за 9 год 15 хв, - захопливо розповідає про спорт патрульна Ірина Зінчук.

Змагання відбувались на гірській місцевості у Чернівецькій області поблизу смт. Берегомет. Участь взяли близько 90 людей різних вікових категорій з усіх куточків України.

Рогейн — це командний вид спорту, який поєднує у собі стратегію і тактику, навігацію на пересіченій місцевості та фізичну витривалість.

Змагання відбувались на гірській місцевості у Чернівецькій області поблизу смт. Берегомет. Участь взяли близько 90 людей різних вікових категорій з усіх куточків України. За 24 години потрібно зібрати якнайбільше балів, які нараховуються за знаходження контрольних пунктів.

- Стартували о 12 годині дня, була сонячна погода, але ми знали, що за кілька годин нас очікують дощі із грозами. І справді, гроза тривала близько 3 годин, це, звичайно, ускладнило наш маршрут, але нас не зупинило. Весь час доводилось переходити гірські річки, болота, підійматись та спускатись із крутих спусків гір, йти крізь густі тумани, і цілу ніч рухатися швидко, не зупиняючись, оскільки температура повітря на ніч знижувалась. І ось зустрічаємо світанок, і за годину ми фінішуємо, адже вже була пройдена вся запланована дистанція. Дуже задоволена результатом!, - поділилась враженнями Ірина.

Джерело: КovelРost