Волинські поліцейські разом з освітянами оговорили проблеми профілактики насильства в учнівському середовищі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Волинські поліцейські разом з освітянами оговорили проблеми профілактики насильства в учнівському середовищі

щоб не допустити булінгу

Сектор комунікації поліції Волинської області

Волинські поліцейські разом з освітянами оговорили проблеми профілактики насильства в учнівському середовищі

Учора, 20 травня, в Луцьку під час засідання круглого столу правоохоронці, педагоги та науковці проаналізували ключові аспекти психолого-правової профілактики насильства в учнівському середовищі, нормативно-правове забезпечення захисту дітей від його проявів

З доповіддю про організацію превентивних заходів, виявлення та реагування на випадки жорстокості та насильства серед дітей виступила начальник сектору ювенальної превенції поліції Волині Інна Остапович.

Особливу увагу під час обговорення також було присвячено співпраці інспекторів з ювенальної превенції з органами державної влади щодо попередження насильства серед підлітків, зокрема, в сільській місцевості. Учасники засідання проаналізували особливості прояву, діагностики насильства в учнівському середовищі.

Особливу увагу під час обговорення також було присвячено співпраці інспекторів з ювенальної превенції з органами державної влади щодо попередження насильства серед підлітків, зокрема, в сільській місцевості.

Захід організував Волинський інститут післядипломної освіти у співпраці з Державним науково-дослідним інститутом МВС України. 

Нагадаємо, що минулого тижня у поліції напередодні шкільних канікул провели традиційний день відкритих дверей. Поліція Волині також активізувала профілактику порушень правил дорожнього руху серед школярів.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області