Камінь-каширці освоюють нову професію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06 € 27.73
Камінь-каширці освоюють нову професію

Побільшало в районі електрогазозварників

Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Камінь-каширці освоюють нову професію

На базі навчально-практичного центру для підготовки робітників професії «Електрогазозварник» в ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» проходить навчання група слухачів з числа безробітних Камінь-Каширської районної філії  та Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості

Професійна підготовка та перепідготовка проводиться за новими технологіями електро- та газозварювання на найсучаснішому обладнанні. Про це інформує Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості у «Фейсбуці».

Навчання триває, слухачі успішно освоюють нові технології.Ризик безробіття за професією електрогазозварник мінімальний, адже значна кількість  підприємств, організацій  не може обійтися без висококваліфікованих спеціалістів цієї професії.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Валентина Козік відвідала навчальний заклад, зустрілася з слухачами та викладами  під час виробничого навчання. В ході зустрічі обговорили основні досягнення в  процесі  здобуття навичок, знань в майбутній професії, можливості працевлаштування. Навчання триває, слухачі успішно освоюють нові технології.Ризик безробіття за професією електрогазозварник мінімальний, адже значна кількість  підприємств, організацій  не може обійтися без висококваліфікованих спеціалістів цієї професії.