У Горохівському районі школяр врятував літнього чоловіка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06 € 27.73
У Горохівському районі школяр врятував літнього чоловіка

Життям 67-річний дідусь тепер завдячує дев’ятикласнику Олексію

У ДСНС України у Волинській області

У Горохівському районі школяр врятував літнього чоловіка

У травні селян, які випасали худобу в долині біля села Бережанка Горохівського району, зненацька застала велика злива. Потоки води з узвишшя почали сходити в низовину – у долині місцями рівень води сягнув півтора метра. Місцевість, де паслися корови й коні, за лічені хвилини затопило водою, тож господарі застали безпомічну худобу по шию у воді

Люди кинулися рятувати  тварин.  Серед усіх небайдужих був і учень 9-го класу Бережанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Олексій Захарчук. Хлопець, не задумуючись, кинувся в воду разом із декількома дорослими. На рівні з усіма він допомагав виводити перелякану худобу із води.

Дідусь намагався піднятися, але не зміг – замулене дно не дозволяло літньому чоловікові рухатись.

Якоїсь миті підліток помітив, що сильний потік води збив з ніг його односельчанина – 67-річного Олександра Захарчука, інваліда з дитинства. Дідусь намагався піднятися, але не зміг – замулене дно не дозволяло літньому чоловікові рухатись.

Олексій кинувся до літнього чоловіка, подолав кілька десятків метрів по коліна у холодній воді, віднайшов у собі сили підвести важкого промоклого чоловіка та допоміг йому подолати шлях до узвишшя, чим і врятував йому життя.

Джерело: У ДСНС України у Волинській області