Рожищенські комунальники закупили садовий трактор
Для працівників КП «Дільниця благоустрою» закупили садовий трактор Husqvarna CTH182T
На закупівлю техніки з міського бюджету виділили майже 70 тисяч гривень, повідомляє Рожищенська міська рада.
Садовий трактор – це самохідний керований апарат для догляду за газоном. Він дозволяє акуратно і швидко підстригати газон, не руйнуючи цілісності трав'яного покриття і не деформуючи ґрунт. Укомплектований ємнісним травозбірником. Управляється педалями, що одночасно зручно, ефективно та безпечно.
Спеціалізовану техніку випробували вже у парку поблизу міської ради. Результатом працівники Дільниці благоустрою задоволені.
Немає значення, який газон необхідно обробляти: чи спортивне поле, чи велику присадибну ділянку. Можна вибрати одну з трьох ріжучих систем – збирання, мульчування чи викидання. Завдяки унікальній технології керування можна легко підстригати траву навколо перешкод будь-якого типу.
Спеціалізовану техніку випробували вже у парку поблизу міської ради. Результатом працівники Дільниці благоустрою задоволені.