Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
Луцький гвардієць Валерій Попович - чемпіон світу з пауерліфтингу

Валерій Попович вперше виступив на таких змаганнях і одразу став призером чемпіонату.

facebook.com/DSMSLutsk

Інструктор з фізичної підготовки військової частини 1141 Західного територіального управління Національної гвардії України, сержант Валерій Попович взяв участь у міжнародних змаганнях

Днями у Луцьку закінчився чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією World Powerlifting Alliance, інформує Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради на своїй сторінці у "Фейсбук".

Протягом чотирьох днів в обласному центрі Волині (СОК "Адреналін Сіті", вул. Карбишева, 1) за звання кращих змагалися майже півтисячі атлетів із 24 країн світу.

Виступаючи у ваговій категорії до 60 кілограмів, нацгвардієць підкорив штангу вагою 177,5 кілограмів, виборовши золото у своїй категорії та третє місце в абсолютній першості.

Вперше на змаганнях такого рівня виступив луцький гвардієць Валерій Попович, І одразу став призером чемпіонату.

Недарма він інструктор з фізичної підготовки!

Валерій Попович зізнається, результатом змагань задоволений, та на досягнутому не зупинятиметься.

Трофей нашого земляка.Трофей нашого земляка.