Волинські громади отримали понад 15 мільйонів гривень земельного податку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
Волинські громади отримали понад 15 мільйонів гривень земельного податку

У ДФС закликають тих землевласників, які не отримали повідомлення про нараховану суму земельного податку, відвідайти Центр обслуговування платників при державній податковій інспекції.

Pxhere

Волинські громади отримали понад 15 мільйонів гривень земельного податку

Платниками цього податку визначено 168049 жителів області

Місцеві громади Волині вже отримали 15,1 мільйона гривень земельного податку, які спрямували до бюджетів громадяни - власники земельних ділянок, - інформує управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Волинській області.

Очікується, що волиняни сплатять на потреби територіальних громад  40,2 мільйона гривень земельного податку.

Очікується, що волиняни сплатять на потреби територіальних громад  40,2 мільйона гривень земельного податку. Саме на таку суму волинські фіскали сформували 290299 податкових повідомлень-рішень.

Отримавши таке повідомлення від ДФС, власник земельної ділянки протягом шістдесяти днів зобов’язаний перерахувати на вказані в документі реквізити визначену суму земельного податку.. Якщо повідомлення від ДФС містить недостовірну інформацію щодо фактичного власника, місця розташування та площі земельного наділу, треба обов’язково завітати до державної податкової інспекції з правовстановлюючими документами  на землю з тим, щоб провести звірку, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Варто врахувати, що несвоєчасна сплата земельного податку призводить до нарахування штрафу та пені.

Джерело: Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.