Україна готова виконати вимоги ЄС для отримання півмільярда євро допомоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 32.90
Україна готова виконати вимоги ЄС для отримання півмільярда євро допомоги

Володимир Зеленський та Валдіс Домбровскіс під час зустрічі у Брюселі.

Укрінформ

Україна готова виконати вимоги ЄС для отримання півмільярда євро допомоги

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у прямому ефірі телеканалу «1+1»

«Знаю умови. Ми готові до цих умов. Ми готові приймати ці закони, ці поправки до законів», – цитує главу держави Укрінформ.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс у вівторок, 4 червня, під час зустрічі з Зеленським заявив, що ЄС завершить розгляд питання про надання Україні коштів другого траншу у розмірі €500 млн євро, щойно відповідні вимоги для їх отримання будуть виконані українською стороною.

Водночас Зеленський не захотів говорити про деталі умов, аби, за його словами, не виглядати як політик, якому важливо багато наобіцяти, але чи будуть виконані ці обіцянки - це під питанням.

Як повідомлялося, віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс у вівторок, 4 червня, під час зустрічі з Зеленським заявив, що ЄС завершить розгляд питання про надання Україні коштів другого траншу у розмірі €500 млн євро, щойно відповідні вимоги для їх отримання будуть виконані українською стороною.

Раніше інформувалося, що умовами для отримання 500 млн євро допомоги є, зокрема, ухвалення закону щодо протидії відмиванню грошей, про авторизованих економічних операторів, ухвалення середньострокового плану реформування митної та податкової адміністрації, початок імплементації закону про ринок електричної енергії та інші.