30 підприємств представляють Волинь на виставці «Агро-2019» у Києві
XXXI Міжнародна аграрна виставка «Агро-2019» відкрилась учора в «Експоцентрі України» (ВДНГ) і працюватиме до 7 червня
Гасло заходу – «Фермеруй в Україні – підкорюй світ». Цьогоріч участь у найбільшій у Східній Європі агровиставці беруть понад 1200 учасників з багатьох країн.
За словами директора департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрія Горбенка, заявити про себе у столицю поїхали представники понад 30 волинських підприємств. Це, зокрема, Володимир-Волинська птахофабрика, Гнідаський цукровий завод, «Волинь-кальвіс», «Ковельсільмаш», ТОВ «П’ятидні», «Імперія жирів», ПрАТ «Волиньхолдинг», ТзОВ «Старий Порицьк» (один із напрямків діяльності – виготовлення крафтових сирів), господарство «Еко-Волинь ГРУП» (єдинана заході дердави агропіприємство, яке спеціалізується на вирощуванні спаржі), «Вілія», «Біопаливно-енергетична компанія», «Теремно хліб» та інші.
Підприємство «Рать» має статус племінного заводу і є найбільшим на Волині продавцем власної племінної великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи.
У павільйоні з великою рогатою худобою представлено два волинських агропідприємства – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Ратнівський аграрій» з Ратнівського району, яке спеціалізується на вирощуванні худоби м’ясних порід, та сільськогосподарське приватне підприємство «Рать» з Луцького району, яким керує Віктор Шумський.
Підприємство «Рать» має статус племінного заводу і є найбільшим на Волині продавцем власної племінної великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи. Волинські телиці також ідуть на експорт, їх, зокрема, продають до Казахстану.
Делегація від «Раті» є чи не найбільшою на виставці – у її роботі беруть участь 40 її спеціалістів різних напрямків.
- Ми традиційно щороку - активні учасники цього заходу, - розповів керівник підприємства Віктор Шумський. – Я вважаю це необхідною умовою, щоб підприємство впевнено розвивалось і йшло у ногу з часом.
До речі, три племінні телиці племзаводу «Рать», які представлені на виставці, на Волинь не повернуться, адже на них швидко знайшовся покупець.