У дитячому таборі «Ровесник» біля Луцька провели косметичний ремонт (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.76 € 27.31
У дитячому таборі «Ровесник» біля Луцька провели косметичний ремонт (фото)

Так виглядає новий санітарно-гігієнічний блок.

Волинь-нова

У дитячому таборі «Ровесник» біля Луцька провели косметичний ремонт (фото)

Також тут з’явився новий санітарно-гігієнічний блок з туалетами, душовими та рукомийниками

 

 Учора у приміському дитячому таборі «Ровесник» відбулась нарада, за участю секретаря Луцької міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, начальника управління освіти Зіновії Лещенко та директорів луцьких навчальних закладів, під час якої заклад прийняли до нового оздоровчого періоду, повідомляє Відділ інформаційної роботи міської ради.

Григорій Пустовіт.
Григорій Пустовіт.

 Попередньо, у таборі проводилися відповідні підготовчі роботи: косметичний ремонт, прибирання території та ін. Окрім того, нещодавно до табору завітала Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Інспектори погодили план харчування діток та якість продуктів.

 

 

Багато зусиль було докладено Луцької міською радою, аби і ремонт, і створені умови сприяли тому, щоб діти відпочивали та оздоровлювалися, а батьки – були спокійними

«Ті ремонтні роботи, які були проведені у минулому та поточному роках показали, що питання благоустрою закладів освіти є для нас пріоритетом. Я сподіваюся, що ця тенденція залишиться. Тут продовжаться зміни, і ми робитимемо усе, щоб наші діти вчились і відпочивали у гарних, комфортних умовах», - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт та подякував усім, хто долучився до підготовки табору до нового оздоровчого періоду.

 

 Потому присутні оглянули результат вже проведених ремонтних робіт та ознайомились із станом табору, аби врахувати його подальші потреби. Спальні кімнати зазнали косметичного ремонту, закуплено нові матраци. А новий санітарно-гігієнічний блок з туалетами, душовими, рукомийниками та іншими зручностями допоможе діткам бути чистими з комфортом.

«Переконана, що дітям у таборі «Ровесник» буде затишно, комфортно та безпечно. Надзвичайно багато зусиль було докладено Луцької міською радою, аби і ремонт, і створені умови сприяли тому, щоб діти відпочивали та оздоровлювалися, а батьки – були спокійними», - зазначила Зіновія Лещенко.

Так виглядає новий санітарно-гігієнічний блок.
Так виглядає новий санітарно-гігієнічний блок.

 

 

 

Всі фото - Відділу інформаційної роботи міської ради.

 

Джерело: Відділ інформаційної роботи міської ради