Чи буде «огірковий обвал» на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.14 € 30.87
Чи буде «огірковий обвал» на Волині

Ціна буде знижуватися.

AgroNews.

Чи буде «огірковий обвал» на Волині

Ціна на огірок з літніх теплиць в Україні за тиждень знизилася в середньому на 40%

В Україні стрімко дешевшає тепличний огірок, повідомляють аналітики проекту EastFruit, інформує портал AgroNews. Причиною такого різкого обвалу цін експерти вважають суттєве збільшення пропозиції з літніх теплиць південних регіонів країни.

Так, на сьогоднішній день українські тепличні комбінати відвантажують огірок за ціною 7-10 грн/кг ($0,26-0,37/кг), що в середньому на 34% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. Тим часом, ціна на огірок з літніх теплиць за тиждень знизилася в середньому на 40%, і сьогодні дану продукцію пропонують до продажу по 5-7 грн/кг ($0,19-0,26/кг). Такий обвал цін на огірок на початку червня експерти проекту називають традиційним через збільшення на ринку пропозицій даної продукції з літніх теплиць.

 Сьогодні в господарствах активно йде робота по зачистці теплиць, до реалізації другої сівозміни фермери планують приступити через 3-4 тижні.

Позитивним моментом для представників українських тепличних комбінатів став той факт, що обвал цін припав якраз на останні дні реалізації огірка першої сівозміни. Сьогодні в господарствах активно йде робота по зачистці теплиць, до реалізації другої сівозміни фермери планують приступити через 3-4 тижні.

Однак варто додати, що, незважаючи на таке стрімке зниження цін, огірок на сьогоднішній день українські комбінати відвантажують в середньому в 3-3,5 рази дорожче, ніж на початку червня 2018 року. Нагадаємо, що тоді господарствам не вдавалося вести реалізацію не дорожче 4 грн/кг.