Збірна України знищує у Львові збірну Сербії – 5:0!!! (Відео)

Молодці!!!

Дублі Циганкова і Коноплянки, дебютний гол за збірну Яремчука!

Україна – Сербія – 5:0 (1:0 – Віктор Циганков, 26 хв.; 2:0 – Віктор Циганков, 28 хв.;  3:0 – Євген Коноплянка, 46 хв.; 4:0 – Роман Яремчук, 59 хв.; 5:0 – Євген Коноплянка, 75 хв.)

Чемпіонат Європи з футболу 2020 року, кваліфікація. Група В. 3 тур. 7 червня 2019 року. Львів. Стадіон «Арена Львів». Головний суддя Антогіо Матеу Лаос (Іспанія).

Початок божевільному розгрому сербів поклав київський динамівець Віктор Циганков, який у середині першого тайму з інтервалом у дві хвилини оформив дубль у ворота Марко Дмітровича.

У самісінькому дебюті другого тайму рахунок до розгромного довів наш "німець" Євген Коноплянка. Трохи згодом свій дебютний гол за збірну забив народжений у Львові "бельгієць" Роман Яремчук. А потім і Коноплянка вирішив не відставати від Циганкова і також оформив дубль!

Можна впевнено говорити, що це був футбольний матч, про який його очевидці розповідатимуть згодом своїм онукам! "Тризубі" розірвали на шмаття справді сильного суперника, гравці якого виступають у справді хороших клубах!

А як божеволіла "Арена Львів"!!! Співала, стрибала (бо ж хто не скаче, відомо ким є!), скандувала "Шев-чен-ко!"...

Нагадаємо, що це вже друга велика перемога українського футболу протягом сьогоднішнього дня. Раніше на Чемпіонаті світу з футболу в Польщі збірна України U-20 завдяки голу Данила Сікана перемогла збірну Колумбії U-20 в матчі 1/4 фіналу і вийшла у півфінал турніру!

В іншому матчі нашої групи збірна Литви у Вільнюсі зіграла внічию зі збірною Люксембургу – 1:1.