Такі зручні, і такі… небезпечні! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Такі зручні, і такі… небезпечні!

Вчасно купуйте нові капці.

Ukr.Media.

Такі зручні, і такі… небезпечні!

Як домашні капці можуть нашкодити здоров'ю

Зазвичай домашні капці особливо не вибирають, орієнтуючись, як правило, тільки на колірні відтінки. Нерідко нові купують лише після того, як старі повністю прийдуть в непридатність, інформує Ukr.Media.

Варто пам’ятати, що цей звичний елемент повсякденного життя може бути досить небезпечним та завдати клопотів здоров’ю.

Старі, розношені капці може й зручні, але чого тільки вони не бачили. Точніше, яких тільки ніг. З часом, в їх внутрішній порожнині накопичується така величезна кількість життєздатних грибків і бактерій, що стає просто небезпечно їх носити. Якщо, звичайно, людина, яка їх має, не хоче пройти тривалий і важкий курс лікування від грибка. Сумнівне задоволення.

 Відсутність каблука, може значною мірою погіршити наявні проблеми з ногами або викликати їх захворювання.

Не рекомендується носіння капців без шкарпеток. Міняти їх рекомендується не рідше одного разу у квартал. Перевагу краще віддати виробам з натуральних тканин, а не синтетиці.

Є й інші обставини, які свідчать про важливість цього взуття для здоров'я.

Наявність плоскостопості, захворювань опорно-рухового апарату, проблем з хребтом, може бути обумовлено неправильним вибором або носінням домашніх капців.

Відсутність каблука, може значною мірою погіршити наявні проблеми з ногами або викликати їх захворювання. Неправильна постановка стопи при ходьбі в капцях призводить до змін у суглобах, аж до деформації. Саме тому лікарі-ортопеди рекомендують купувати домашнє взуття з невеликим каблуком.

Ще однією рекомендацією є носіння капців з масажним ефектом, що забезпечується спеціальними устілками. При цьому відбувається масаж всіх біологічно активних зон стоп. Однак, щоб уникнути помилок, перед придбанням такого, здавалося б, звичайного виду домашнього взуття, краще всього проконсультуватися зі своїм лікарем.