Заслужені нагороди отримали і учні, і вчителі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.76 € 27.31
Заслужені нагороди отримали і учні, і вчителі

П’ятьом учням закладів загальної середньої освіти призначено найвищі винагороди – стипендії.

Камінь-Каширська РДА

Заслужені нагороди отримали і учні, і вчителі

Днями у приміщенні Камінь-Каширського районного будинку культури відбулося свято пошанування учнівської обдарованості та педагогічної майстерності за підсумками навчального року

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус, міський голова Василь Бондар, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Пась, голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кузьмич, учні, вчителі, батьки, керівники закладів освіти, повідомляє сайт РДА.

На благодійному концерті Сергія Скулинця проходив збір коштів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Свято вже давно стало хорошою традицією. Кожного року педагоги та учні потужно працюють над творчими звершеннями. На урочистому заході вшановують переможців всеукраїнських, обласних, районних олімпіад та конкурсів, відзначають за досягнення у спорті, туризмі та мистецтві. Разом з тим, заслужені нагороди отримують вчителі, які взяли на свої плечі нелегкий обов’язок плекати обдарованість.

На адресу талановитих учнів та їхніх наставників звучали слова вдячності та привітань, їм урочисто вручено почесні грамоти та дипломи, грошові дарунки. П’ятьом учням закладів загальної середньої освіти призначено найвищі винагороди – стипендії.

Цьогоріч стипендіатом Камінь-Каширської районної ради імені Євгена Шабліовського стала Оксана Ющик – учениця НВК № 2 Каменя-Каширського.

Сертифікат на отримання стипендії голови Камінь-Каширської РДА отримав Іван Трикош – ученьЗОШ села Бузаки.

Стипендій міської ради удостоєні учні НВК №2 міста Каменя-Каширського Катерина Василенко та Артем Дейнека.

Стипендіатом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації став Марк Мотлюк – учень НВК № 1.

У рамках свята відбувся благодійний концерт заслуженого артиста естрадного мистецтва України, композитора Сергія Скулинця, під час якого проходив збір коштів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.