Відеороз’яснення від Міносвіти про вступ-2019: заяви і творчі конкурси (ВІДЕО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Відеороз’яснення від Міносвіти про вступ-2019: заяви і творчі конкурси (ВІДЕО)

Наразі розміщено два ролики, але надалі розділ оновлюватиметься щотижня.

ФОТО: 20 хвилин

Відеороз’яснення від Міносвіти про вступ-2019: заяви і творчі конкурси (ВІДЕО)

МОН запускає серію відеороз’яснень для вступників у заклади вищої освіти. Перші ролики були опубліковані 10 червня 2019 року, на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2019» та на офіційному YouTube каналі Міністерства

На відео представники директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН – гендиректор Олег Шаров та держексперт Анжеліка Кернична – відповідають на найпоширеніші запитання вступників. Про терміни вступної кампанії, кількість заяв, додаткові бали, коефіцієнти, творчі конкурси тощо, йдеться на сайті МОН.

Усі відео мають титри, де дублюються слова спікерів.

Роз’яснення будуть для вступників як на бакалавра, так і на магістра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

Наприклад, у першому відео Анжеліка Кернична говорить про ключові терміни вступу на бакалавра та наскрізного магістра (тобто медичного, фармацевтичного чи ветеринарного спрямування): чим вони відрізняються для тих, хто вступає лише на основі сертифікатів ЗНО чи за підсумками співбесід, іспитів.

Для зручності користувачів усі відео мають титри, де дублюються слова спікерів. Наразі розміщено два ролики, але надалі розділ оновлюватиметься щотижня.

А  24 червня почне працювати гаряча телефонна лінія МОН щодо вступу у виші.