Збірна України U-20 перемагає італійців і виходить у фінал Чемпіонату світу!!! (відео)

Крутезно!!!

Єдиний гол на рахунку Сергія Булеци

Україна U-20 – Італія U-20 – 1:0 (Сергій Булеца, 65 хв.)

Чемпіонат світу з футболу U-20. 1/2 фіналу. 11 червня 2019 року. Гдиня (Польща). Головний суддя Рафаел Клаус (Бразилія).

Збірна України U-20 у напруженому півфінальному поєдинку долає італійців і виходить у фінал Чемпіонату світу!

Єдиний гол у середині другого тайму забив київський динамівець Сергій Булеца, який відгукнувся на вивірений фланговий простріл гравця донецького «Шахтаря» Юхима Коноплі.

Невдовзі одноклубник Булеци Владислав Супряга мав подвоювати перевагу українців, проте пробив повз ворота, вийшовши сам-на-сам з голкіпером італійців Алессандро Пліццарі.

А на 79-й хвилині підопічні Олександра Петракова лишилися в меншості – другу жовту одержав чи не ключовий гравець нашої збірної Денис Попов.

Це були непрості хвилини для «тризубих». І в доданий арбітром час італіці, здавалося б, уже досягли бажаного. М'яч (і таки ж красиво!) влетів у ворота Андрія Луніна. Проте удару гравця збірної Італії U-20, ймовірно, передувало порушення ним правил. Арбітр вдався до перегляду відеоповтору й таки не зарахував гол!

Ура! Ми у фіналі чемпіонату світу! А суперником нашої збірної стала команда Південної Кореї U-20, яка перемогла Еквадор U-20 – 1:0.