На українській фермі працюватимуть роботи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
На українській фермі працюватимуть роботи

Підприємство утримує 230 дійних корів.

agronews.ua

На українській фермі працюватимуть роботи

ТОВ «Вілла Мілк» (Villa Milk) на Вінниччині, планує в 2019 році запустити роботизовану молочну ферму на 140 голів ВРХ

Про це повідомляє Агроньюз з посиланням на прес-службу агрофірми «Ольгопіль».

Підприємство утримує 230 дійних корів, молоко яких оперативно доставляється на недавно запущений переробний завод європейського зразка.

За інформацією, усі виробничі процеси будуть автоматизовані, вплив людського фактору виключений, тобто на фермі отримуватимуть молоко найвищої якості, що відповідає всім вимогам та в перспективі зможе конкурувати на всеукраїнському та європейському ринку.

Усі виробничі процеси будуть автоматизовані, вплив людського фактору виключений, тобто на фермі отримуватимуть молоко найвищої якості, що відповідає всім вимогам та в перспективі зможе конкурувати на всеукраїнському та європейському ринку. 

У новозбудованому переробному цеху планують виготовляти високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти та м’які сири під власною торгівельною маркою Villa Milk.

Як розповів керівник заводу Віталій Істратов, особливістю виготовлення продукції на заводі Villa Milk є те, що її робитимуть термостатним способом, тобто сквашування молока та дозрівання кисломолочних продуктів відбувається безпосередньо в споживчій тарі. Для цього ємності (пакети, відерця, стаканчики) поміщають у термостатну камеру, де їх витримують у необхідному температурному режимі протягом кількох годин.