Відбулася сесія Камінь-Каширської районної ради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.51
Відбулася сесія Камінь-Каширської районної ради

Депутатський корпус вніс зміни до головного фінансового документу.

Камінь-Каширська РДА

Відбулася сесія Камінь-Каширської районної ради

На засідання представницького органу краю зібралися 12 червня обранці громади. У роботі 36-ї сесії районної ради взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Всі питання порядку денного депутати попередньо розглянули під час засідань постійних комісій, йдеться на сайті РДА.

Надана субвенція з державного бюджету на підвищення якості освіти та придбання персональних комп’ютерів у сумі 910 тис. 220 грн.  

Традиційно основна увага зосереджувалася на бюджетній тематиці. Зокрема, йшлося про виконання районного бюджету за І квартал поточного року. Разом з тим, депутатський корпус вніс зміни до головного фінансового документу, котрі викликані зміною в міжбюджетних трансфертах та потребою внесення змін у кошторисні призначення видатків головних розпорядників коштів районного бюджету.

Так, з-поміж усього, згідно з обласним розпорядженням району надана субвенція з державного бюджету на підвищення якості освіти та придбання персональних комп’ютерів у сумі 910 тис. 220 грн.

Ще одна субвенція виділена з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 7 млн 561 тис. 373 грн.

Ці кошти спрямовуються на поточний ремонт вулиці Гагаріна в місті Камені-Каширському та на капітальний ремонт вулиці Шевченка, що в Осівцях.

Також у ході роботи сесії депутати внесли зміни до низки районних програм.