У Зеленського заявили, що він не обіцяв знизити тарифи, а жартував (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
У Зеленського заявили, що він не обіцяв знизити тарифи, а жартував (Відео)

Не всі розуміють жарти президента.

Економічна правда

У Зеленського заявили, що він не обіцяв знизити тарифи, а жартував (Відео)

Про це заявив представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус в інтерв'ю BIHUS info

Пан Герус зазначив, що Володимир Зеленський не давав прямих обіцянок знизити тарифи для населення - він говорив про це у «жартах» і «напівнатяках», передає «Економічна правда».

Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про «Роттердам+», що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав.

«Зеленський безпосередньо ніде не обіцяв зниження тарифів, хоча ми всі розуміємо, і він розуміє, що це є проблемою. Якщо подивитися, що саме говорив Зеленський в ролику про тарифи, то там він заявляв про необхідність збільшення видобутку газу, інвестування та розвиток експорту. Тоді ціна на газ в нашій країні впаде на 20-30%, а може і більше», – сказав Герус.

«Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про «Роттердам+», що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав. Звичайно, люди десь в напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити", – зазначив Герус.