В Україні стартували жнива-2019 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
В Україні стартували жнива-2019

У нинішньому сезоні господарства Миколаївської області засіяли зерновими 747 тис. га.

agravery.com

В Україні стартували жнива-2019

Аграрії Миколаївщини розпочали кампанію зі збирання зернових. Перші гектари озимого ячменю обмолотили в господарствах ТОВ «СП «ПАЕК» в Миколаївському районі

Про це повідомляє Агравері з посиланням на прес-службу Миколаївської ОДА.

У нинішньому сезоні господарства Миколаївської області засіяли зерновими 747 тис. га, що на 7 тис. га більше порівняно з минулим роком. Для проведення жнив планують залучати техніку з інших регіонів України.

Прогнозують, що масове збирання ранніх зернових культур та ріпаку розпочнеться в господарствах області в третій декаді червня — у разі сприятливих погодно-кліматичних умов. 

«Першою про старт жнив повідомила група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», яка розпочала збір озимого ячменю в Миколаївському районі. На кінець дня 11 червня в Очаківському районі мали виконати пробний обмолот ранніх зернових культур», — інформують в ОДА.

Через надмірну кількість дощів цього року початок жнив було дещо від терміновано. Прогнозують, що масове збирання ранніх зернових культур та ріпаку розпочнеться в господарствах області в третій декаді червня — у разі сприятливих погодно-кліматичних умов.

Нагадаємо, аграрії перевиконують план по посіву кукурудзи.