Хворого 4-річного хлопчика шукали десятки поліціейських разом з селянами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.76 € 27.31
 Хворого 4-річного хлопчика шукали десятки поліціейських разом з селянами

Правоохоронці закликають дорослих у період літніх канікул не залишати маленьких дітей без нагляду, особливо біля водойм.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Хворого 4-річного хлопчика шукали десятки поліціейських разом з селянами

12 червня ввечері до Синельниківського відділу поліції Дніпропетровщини зателефонувала жінка та повідомила, що поки вона працювала на присадибній ділянці, з подвір’я у невідомому напрямку пішов її 4-річний онук, який приїхав з Києва на відпочинок

Бабуся хлопчика розповіла, що хлопчик страждає на психічне захворювання та може не озиватися на своє ім’я. Також жінка повідомила, що вона з чоловіком вже близько години намагалися самотужки розшукати онука, але марно.

Хлопчик сховався у високій траві поблизу водойми і не відгукувався на своє ім’я.

На пошуки зниклої дитини відправився майже весь особовий склад Синельниківського відділу поліції на чолі з начальником відділу Олегом Малиногою. До прочісування місцевості долучилися і місцеві жителі. Завдяки залученню великої кількості людей поліцейським вдалося розшукати маленького втікача та попередити біду, адже хлопчик сховався у високій траві поблизу водойми і не відгукувався на своє ім’я.

Дитину повернули щасливим бабусі й дідусю і закликали їх пильніше слідкувати за онуком.