Лісівники Волині освоюють медову справу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Лісівники Волині освоюють медову справу

минулоріч лісівники зібрали більше 5-ти тонн солодкого смаколика

Волинське ОУЛМГ

Лісівники Волині освоюють медову справу

Напрямок побічного користування, тобто переробка недеревних ресурсів лісу, справедливо набуває особливого значення

У лісництвах працюють пасічники, які професійно доглядають за бджолами. Адже кількість – не основний показник, головне – результат на виході та якість продукту. Нещодавно на одній із пасік побували журналісти в рамках прес-туру.

Це – Губинське лісництво ДП «Володимир-Волинське ЛМГ». Ще минулого року тут було 40 бджолосімей, цьогоріч їх понад 60. Майструють іще вулики, будуть запускати нові рої.

лісовий мед є особливо корисним та цілющим, адже у лісі немає хімії, як на полях.

Петро Кузюк, бджоляр Губинського лісництва, розповідає, що лісовий мед є особливо корисним та цілющим, адже у лісі немає хімії, як на полях. Ця пасіка – одна з найбільших у Володимир-Волинському  лісгоспі, лише звідси планують зібрати вісімсот кілограмів меду.

Микола Іваницький, провідний інженер ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», зазначає, що загалом по підприємству нині налічується сто бджолосімей.

Якщо говорити про потужності лісгоспів області, то збудовано вже понад 1500 вуликів. Робота триває.

Загалом у лісогосподарських підприємствах Волині минулого року зібрали більше 5-ти тонн солодкого смаколика. Цього року лісівники сподіваються на значно більший урожай. Мед, зібраний у лісових пасіках, традиційно пакуватиметься в  банки  на консервних цехах і продаватиметься у спеціалізованих лісівничих крамничках при дорозі та безпосередньо в лісництвах. Як і перероблені лісові ягоди, березовий сік та грибочки.

Джерело: Прес-служба Волинського ОУЛМГ