Луцьк та Люблін разом відновлюватимуть свої пам'ятки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.90
Луцьк та Люблін разом відновлюватимуть свої пам'ятки

Під час пресконференції луцькі та люблінські чиновники висловили впевненість, що проєкт матиме велике значення для розвитку туризму.

ФОТО: Сергія НАУМУКА

Луцьк та Люблін разом відновлюватимуть свої пам'ятки

Йдеться про вежу Чарторийських та Готичну вежу

Чиновники обох мерій на спільній прес-конференції розповіли про проект "Нове життя Старого міста: ревіталізація пам'яток історичної та культурної спадщини в Луцьку та Любліні".

Цей проєкт поєднує понад 20-літню співпрацю партнерських міст Любліна та Луцька, промує міжкультурний діалог, кличе туристів до наших пам'яток та заохочує мешканців до інтеграції.

Проєкт фінансує ЄС за участі місцевих бюджетів. Загальний кошторис складає 1,3 мільйона євро. Притому більша частина коштів іде в Луцьк.

- Місто Люблін - це приклад самоврядування, для якого відновлення Старого міста, промоція історичної та культурної спадщини та міжкультурний діалог є важливими елементами, що їх використовуємо у транскордонній співпраці. Цей проєкт поєднує понад 20-літню співпрацю партнерських міст Любліна та Луцька, промує міжкультурний діалог, кличе туристів до наших пам'яток та заохочує мешканців до інтеграції, як наприклад під час Фестивалю люблінських легенд, - зазначив заступник міського голови Любліна Артур Шимчик.

На реставрацію Готичної вежі у Любліні витратять близько 200 тисяч євро.
На реставрацію Готичної вежі у Любліні витратять близько 200 тисяч євро.
Панорама Старого міста в одному з двориків Любліна.
Панорама Старого міста в одному з двориків Любліна.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.