Волинський контрабандист намагався привезти із Польщі 103 мішки жіночого одягу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Волинський контрабандист намагався привезти із Польщі 103 мішки жіночого одягу

Від 3 червня 2019 року на всій митній території України триває операція ДФС «Бастіон», під час якої усі державні структури скоординовано борються з контрабандою та тіньовою економікою.

ДПСУ

Волинський контрабандист намагався привезти із Польщі 103 мішки жіночого одягу

Під час спільної операції волинських митників та правоохоронців зі Служби безпеки України у пункті пропуску Ягодин у мешканця прикордоння вилучили 692 найменування товарів

Сукні, пальта, куртки, білизна, штани та шорти, шапки та піжами, кофти, сорочки, спідниці – усього 6952 штук вартістю 2,668 мільйони гривень.

Через порушення митних правил одяг вилучено на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення водія до відповідальності.

Цей товар із Польщі намагались ввезти мікроавтобусом смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор», приховуючи його справжню вартість. Етикетки на одязі засвідчили належність одягу відомим європейським торгівельним маркам: vero moda, global funk, Karen by simonsen, minimum, jack & jones та інші.

Через порушення митних правил одяг вилучено на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення водія до відповідальності. За приховування від митного контролю особливо великої партії товару затримано до рішення суду також і транспортний засіб, яким перевозили предмети правопорушення. Mercedes-benz Sprinter оцінений експертами у 400 тисяч гривень.

Санкції статей 471, 482 Митного Кодексу України за такі правопорушення передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, транспортних засобів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, транспортних засобів і транспортних засобів, що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України поза митним контролем.

Джерело: За матеріалами Волинської митниці ДФС.