Волинські підприємці з почаку року сплатили на 25 відсотків більше єдиного податку, ніж за цей час торік - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Волинські підприємці з почаку року сплатили на 25 відсотків більше єдиного податку, ніж за цей час торік

Дедалі більше волинян активно користуються електронними сервісами ДФС.

Pixabay

Волинські підприємці з почаку року сплатили на 25 відсотків більше єдиного податку, ніж за цей час торік

Спрощенці протягом січня-травня 2019 року спрямували до місцевих бюджетів 245,4 мільйона гривень єдиного податку

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Тенденцію збільшення надходжень єдиного податку на чверть проти аналогічного періоду торік в області фіксують з початку фінансового року.

Тенденцію збільшення надходжень єдиного податку на чверть проти аналогічного періоду торік в області фіксують з початку фінансового року, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Чимало підприємців, котрі обрали спрощену систему оподаткування належать до так званого мікробізнесу, внесок якого до місцевих бюджетів дуже вагомий. А це означає, що такі бізнес-ініціативи повинні мати підтримку з боку органів місцевої влади та належні умови для здійснення господарської діяльності. Дбаючи про комфорт для легального бізнесу, громада і держава отримують належні кошти до бюджету і легальні робочі місця», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як розповіла керівник волинських фіскалів, позитивна динаміка за підсумками п’яти місяців поточного року характеризує ситуацію зі сплатою єдиного податку серед усіх груп суб’єктів підприємництва-спрощенців.Як свідчить аналітика, з початку року підприємці-фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 188,3 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи – 34.1 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом,  сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах четвертої групи єдиного податку, додали громадам понад 22,9 мільйона гривень єдиного податку.

Джерело: Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.