Курси НБУ $ 42.16 € 43.50
Луцьк та прилеглі ОТГ працюють над створенням єдиної рекреаційної туристичної мережі

Обговорення стосувалось і Омелянівських ставків міста Луцька.

lutskrada.gov.ua

Луцьк та прилеглі ОТГ працюють над створенням єдиної рекреаційної туристичної мережі

Відбулась зустріч із консультантами Інституту громадянського суспільства проєкту «Партнерство між міською та сільською територіальними громадами — як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» Маркіяном Дацишиним та Олександром Сергієнком

На зустріч завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, директор департаменту економічної політики Борис Смаль, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук, начальник відділу екології Оксана Тарабанюк, начальник відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Юлія Дацюк, а також представники Княгининівської та Боратинської об’єднаних територіальних громад, інформує Луцька міська рада.

Консультанти ознайомились із рекреаційними об’єктами Луцька та навколишніх ОТГ в рамках реалізації проєкту. Відтак, висловили під час засідання свої пропозиції та зауваження щодо розробки проєкту.

Зокрема, обговорення стосувалось і Омелянівських ставків міста Луцька. Реалізація проєкту передбачає створення тут рекреаційної зони, цікавої для туристів як з міста, так для і мешканців Княгининівської ОТГ. Лунали різні пропозиції, які зійшлися на одному — необхідності збереження особливої природної екосистеми Омелянівських ставків.

Лунали різні пропозиції, які зійшлися на одному — необхідності збереження особливої природної екосистеми Омелянівських ставків. 

Княгининівський сільський голова Олена Твердохліб зазначила, що співпраця навколишніх ОТГ та міста Луцька допоможе розвинути й місцевий туризм. Як приклад такого, було наведено Музей історії сільського господарства Волині (Скансен), розташований у селищі Рокині. Скансен має добру відвідуваність навіть ранньою весною, коли сюди повертаються рідкісні види птахів.

Проектний менеджер Боратинської ОТГ Анатолій Левчук повідомив, що успішна реалізація проекту дозволить очистити джерело у селі Баїв й зберегти його екологічний потенціал, а існуючий у селі музей бджільництва привабить нових туристів з Волині та України.

Планується, що завдяки реалізації проєкту спільної рекреаційної мережі Луцька та прилеглих сільських громад, вдасться привабити більше туристів, зацікавлених як у екологічному туризмі, так і у активному дозвіллі.

Telegram Channel