Зеленський отримав першу зарплату: «чистими» майже 10 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.18 € 30.90
Зеленський отримав першу зарплату: «чистими» майже 10 тисяч гривень

Переконані, у «95 кварталі» Володимир Олександрович отримував значно більшу суму.

Фото president.gov.ua.

Зеленський отримав першу зарплату: «чистими» майже 10 тисяч гривень

Значить, у місяць глава Української держави отримує близько 30 тисяч

Президент Володимир Зеленський за травень отримав «чисту» зарплату біля 10 тисяч гривень. Це випливає з відповіді Адміністрації президента на запит видання «Фактор», інформує «Українська правда».

Згідно з документом, за 10 днів, від інавгурації 20 травня до кінця місяця, Зеленський отримав 12 727 гривень, з яких 2481 гривня – на збори і податки.

За 10 днів, від інавгурації 20 травня до кінця місяця, Зеленський отримав 12 727 гривень, з яких 2481 гривня – на збори і податки.

«З моменту вступу на пост нараховано в розмірі посадового окладу – 12727, 27 гривні. Після утримання обов’язкових податків і зборів у сумі 2481,82 гривні заробітну плату депоновано», – ідеться у повідомленні.

Офіційно запитали – офіційно відповіли. Фото factor-news.info.
Офіційно запитали – офіційно відповіли. Фото factor-news.info.

 Проте, в Україні є велика кількість держслужбовців, які отримують набагато більші суми. Так, судді чи слідчі мають в два, п’ять чи десять разів вищий рівень заробітної плати, ніж в президента, а на окремих державних підприємствах і в 100 разів.

Як відомо, Володимир Зеленський склав присягу президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків 20 травня.