ЦВК затвердила форму і текст бюлетеня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
ЦВК затвердила форму і текст бюлетеня

Текст виборчого бюлетеня друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору.

Фото prostir.ua

ЦВК затвердила форму і текст бюлетеня

21 липня голосування пройде у 199 одномандатних виборчих округах

Центральна виборча комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Комісії у середу, 26 червня, повідомляєу Facebook прес-служба ЦВК, інформує «Українська правда».

Зазначається, що текст виборчого бюлетеня друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору.

Для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці виготовлять виборчих бюлетенів у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які за своєю виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці за даними Держреєстру виборців станом на 26 червня 2019 року.

Для кожної спеціальної виборчої дільниці – у кількості, що на  0,5 відсотка перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці.

Крім цього, ЦВК затвердила форму і тексти бюлетенів для голосування у 199 одномандатних виборчих округах.

Залежно від кількості кандидатів у народні депутати, зареєстрованих в ОВО, виборчі бюлетені виготовляються за різними розмірами, а саме:

= до 6 кандидатів – розміром 200 х 200 мм;

= до 11 кандидатів – розміром 200 х 300 мм;
 

= до 18 кандидатів – розміром 200 х 400 мм;

= до 33 кандидатів – розміром 200 х 600 мм;

= до 50 кандидатів – розміром 200 х 800 мм.

Відповідно до судових рішень, можливий повторний розгляд про реєстрацію деяких партій, зокрема, «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

У бюлетені для голосування в ОВО, зокрема, зазначаються в алфавітному порядку прізвища, власні імена та по батькові (за наявності) зареєстрованих у відповідному окрузі кандидатів у народні депутати.

У разі повного збігу прізвищ, власних імен та по батькові кандидатів, зареєстрованих у відповідному одномандатному виборчому окрузі, відомості щодо них розміщуються у порядку зростання дат народження відповідних кандидатів.

Нагадаємо, партії провели жеребкування, де визначився порядок друку політичних силу бюлетенях на виборах до Верховної Ради.

Водночас, глава ЦВК Тетяна Сліпачук на брифінгу 26 червня заявила, що відповідно до судових рішень, можливий повторний розгляд про реєстрацію деяких партій, зокрема, «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Вибори до Ради відбудуться 21 липня. 

За результатами останніх опитувань до парламенту проходять від 6 до 8 партій: 

42,7% – «Слуга народу» Володимира Зеленського, 10,5% – «Опозиційна платформа – За життя», 10,2% – «Батьківщина», 9,8% – «Європейська солідарність» Петра Порошенка, 6,4% – «Голос» Святослава Вакарчука.

На межі 5-відсоткового бар’єру – «Сила і честь» Ігоря Смешка (5,2%) і «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (4,1%).