Курси НБУ $ 42.13 € 43.37
«Горіло, палало». У США згорів склад з 45 тисячами бочок віскі

Горіло так, що плавились фари у пожежних автомобілях.

ВВС Україна.

«Горіло, палало». У США згорів склад з 45 тисячами бочок віскі

Сталася пожежа на складі відомого виробника бурбону Jim Beam у штаті Кентуккі

Ніхто не постраждав. На жаль для поціновувачів напою, у вогні без згоріло понад 45 тисяч бочок віскі, пише ВВС Україна.

За словами представника компанії, найімовірніша причина пожежі — удар блискавки, проте офіційна причина ще не встановлена. Гасили над 12 годин. Керівник рятувальників округу Дрю Чендлер заявив, що полум'я від пожежі створило такий жар, від якого плавились фари на пожежних автомобілях.

Усього згоріло близько дев'яти мільйонів літрів віскі. Bloomberg оцінив вартість втраченого напою у 300 мільйонів доларів.

Усього згоріло близько дев'яти мільйонів літрів віскі. Bloomberg оцінив вартість втраченого напою у 300 мільйонів доларів. Частина віскі потрапила до місцевої річки й влада округу побоюється його можливого негативного впливу на екологію регіону.

Бурбон — американський різновид віскі, який традиційно виробляють у штаті Кентуккі.Основна відмінність від європейських сортів віскі — для його виробництва використовується кукурудза, а не ячмінь. Напій також витримують у випалених дубових бочках.

Jim Beam  - один з найпопулярніших брендів бурбону у США
Jim Beam - один з найпопулярніших брендів бурбону у США

 

Джерело: ВВС Україна.
Telegram Channel