На «Поліську регату – 2019» приїхали екстремали з Білорусії, Києва та Полтави (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.84 € 27.38
На «Поліську регату – 2019» приїхали екстремали з Білорусії, Києва та Полтави (Фото)

Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму стартував!

Сергій Наумук

На «Поліську регату – 2019» приїхали екстремали з Білорусії, Києва та Полтави (Фото)

Цьогоріч участь у перегонах на байдарках бере учать 31 команда

Стартував 10-й фестиваль фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата – 2019». Поблукати поліськими плавнями зголосилася 31 команда. Це найбільше за всі роки проведення регати. Змагання проходитимуть 6 та 7 липня.

 

 На урочистому відкритті ветеран перегонів Микола Ясюк зі села Трояівка Маневицького району заспівав авторську пісню. Він зізнався, що останній куплет складав вже дорогою до Любешова.

Високий рівень води та велика кількість екіпажів обіцяють запеклу боротьбу. Але й інтерес зростає.

 Географія учасників надзвичайно широка. Окрім команд з Луцька, Любешова та сіл Любешівського району на перегони приїхали учасники з Києва, Дніпровської, Рівненської та Полтавської областей. Чотири команди прибули з білоруських міст Брест та Іваново.

 

 Команда імені Казимира Малевича (Київ) вже не вперше на «Поліській регаті», вони і дали старт змаганням. Білоруський «Байкал» стартував другим.

 

 Високий рівень води та велика кількість екіпажів обіцяють запеклу боротьбу. Але й інтерес зростає.

 

 Окрім змагання байдарочників, серед запланованих під час фестивалю заходів передбачено спортивні турніри, «Козацькі розваги, готується вечірнє культурно-мистецьке дійство «На Івана – на Купала» та великий концерт місцевих і зарубіжних виконавців. Для учасників діятиме «Містечко розваг».

 

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.