Донеччанин відсидить за ґратами 2 роки за крадіжки гаманців у луцькому транспорті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Донеччанин відсидить за ґратами 2 роки за крадіжки гаманців у луцькому транспорті

Чоловік завдав обікраденим лучанам майнову шкоду на суму майже 13 тисяч грн.

firtka.if.ua

Донеччанин відсидить за ґратами 2 роки за крадіжки гаманців у луцькому транспорті

Прокурори Луцької місцевої прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення шість разів до цього судимим донеччанином низки крадіжок гаманців у транспорті

Із 13 березня по 3 травня 2019 року зловмисник здійснив п’ять таких злочинів. Сідаючи у маршрутку чи тролейбус і користуючись неуважністю пасажирів, він викрадав гаманці з грішми із їхніх сумок.

Таким чином злодюжці іноді щастило поживитися чималою сумою готівки або цінностями – у однієї з потерпілих він витягнув понад 4 тисячі грн., в іншої – гроші та золоті сережки, які лежали в гаманці. Усього ж своїми злочинними діями чоловік завдав обікраденим лучанам майнову шкоду на суму майже 13 тисяч грн.

Сідаючи у маршрутку чи тролейбус і користуючись неуважністю пасажирів, він викрадав гаманці з грішми із їхніх сумок. 

Визнавши злодія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України, Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Прокуратура області звертається до краян із проханням відповідально ставитися до збереження свого майна, перебуваючи у громадських місцях, в тому числі в транспорті, уважно стежити за своїми сумками, гаманцями та іншими цінностями, аби не стати жертвою злодіїв.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області