У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проєкт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 30.00
У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проєкт

До участі допускаються бізнес-проєкти за різними напрямками діяльності.

ekava.com.ua

У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проєкт

Ковельський міськрайонний центр зайнятості, Центр розвитку підприємництва оголошують конкурс на кращий бізнес-проєкт у сфері малого та середнього підприємництва

Задля стимулювання ініціатив серед підприємців Ковеля, популяризації кращих бізнес-ідей, з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, виявлення найперспективніших бізнес-проєктів, міська влада передбачила в бюджеті 2019 року 30 тисяч гривень на відзначення переможців конкурсу «Кращий бізнес-проєкт”, інформує Ковельська міська рада.

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва  (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території м. Ковеля.

Пропозиції оцінюватимуть за такими критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї, соціальна значущість, термін окупності, створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати. 

До участі допускаються бізнес-проєкти за різними напрямками діяльності. Кожен має право подати одну пропозицію. Їх оцінюватимуть за такими критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї, соціальна значущість, термін окупності, створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати.

Документи  приймає центр зайнятості у робочі дні до 23 серпня 2019 року.  Нагородження переможців  відбудеться до Дня підприємця (1 вересня 2019 року).

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати у Центрі розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості. Контактна особа: Олександр Чорний, начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського міськрайонного центру зайнятості, тел. 50199, 71139, e-mail: 353@volsz.gov.ua