Луцькі прокурори вимагають суворішого покарання для мешканця Львівщини, який мало не вбив перехожого - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Луцькі прокурори вимагають суворішого покарання для мешканця Львівщини, який мало не вбив перехожого

Зловмисника визнали винним у вчиненні закінченого замаху на вбивство.

ua.korrespondent.net

Луцькі прокурори вимагають суворішого покарання для мешканця Львівщини, який мало не вбив перехожого

Луцька місцева прокуратура оскаржила в апеляційному порядку вирок Луцького міськрайонного суду, яким 49-річного мешканця міста Самбір Львівської області засуджено за закінчений замах на вбивство

Дев'ять разів уже судимий та звільнений лиш за кілька тижнів до того умовно-достроково з місць позбавлення волі нетверезий чоловік увечері 07 березня 2018 року, перебуваючи під шляхопроводом поблизу будинку №26 на проспекті Перемоги в Луцьку, під час сварки завдав удару ножем у шию 45-річному громадянину.

На щастя, потерпілий вижив завдяки вчасно наданій кваліфікованій медичній допомозі.

Дев'ять разів уже судимий та звільнений лиш за кілька тижнів до того умовно-достроково з місць позбавлення волі нетверезий чоловік  під час сварки завдав удару ножем у шию 45-річному громадянину.

Визнавши зловмисника винним у вчиненні закінченого замаху на вбивство (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України), суд призначив йому покарання у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі.

Оскарживши вирок в апеляційному порядку, прокурори наполягатимуть на суворішому покаранні для злочинця.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області