На Волині посадовиця вимагала 1 000 доларів хабара від учасника АТО (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
На Волині посадовиця вимагала 1 000 доларів хабара від учасника АТО (фото)

На хабарі викрито головного спеціаліста одного з відділів департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

Прокуратура Волині.

На Волині посадовиця вимагала 1 000 доларів хабара від учасника АТО (фото)

Обіцяла посприяти в отриманні компенсації на житло

 

 Під процесуальним керівництвом Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області за оперативного супроводження Управління Служби безпеки України в області працівниками Горохівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області 22 липня 2019 року викрито головного спеціаліста одного з відділів департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду в розмірі 1 000 доларів США від учасника АТО за сприяння в отриманні компенсації на житло. 

Вирішується питання про повідомлення посадовиці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та про обрання їй запобіжного заходу.

 

 Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення посадовиці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та про обрання їй запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.

Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-секретар  прокурора Волині.