У Трускавці майбутніх нардепів від «Слуги народу» навчають у найдорожчому готелі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 32.90
У Трускавці майбутніх нардепів від «Слуги народу» навчають у найдорожчому готелі

Зняли, те, що могли зняти: слуги народу навчаються у найдорожчому готелі.

Цензор.Нет.

У Трускавці майбутніх нардепів від «Слуги народу» навчають у найдорожчому готелі

В санаторно-готельному комплексі «Ріксос» стартує тижнева школа «Зе!Депутата» для майбутніх депутатів партії "Слуга народу». Вартість найдешевшого номера тут – 3500 гривень на добу

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

Майбутні народні депутати від партії «Слуга народу» протягом тижня проходитимуть навчання в Трускавці. З 8:30 до 21:30 новообрані народні депутати будуть слухати лекції від професорів Київської школи економіки.

Повідомлялося, що інтенсив у Трускавці - це тільки перший тиждень з широкого плану навчання, яке планує партія. Навчання буде проходити в рамках комерційного контракту, а його вартість пообіцяли вказати в звіті партії»Слуга народу».

Зазначимо, що «Ріксос», в якому проходить підготовка народних обранців, є одним з найдорожчих готелів в регіоні: згідно з офіційним прайсом, зараз, у «високий сезон» номер сингл коштує 3500 грн, а дабл - 4700 з харчуванням.

Разумков відповів, що «зняли те, що у нас була можливість зняти».

Нагадаємо, тижневий експрес-курс, підготовлений кращими українськими фахівцями, стане першим у серії навчальних програм для членів фракції, яка буде реалізовуватися протягом всього терміну роботи Верховної Ради 9-го скликання.

Тим часом перед початком занять у «школі депутата» для кандидатів від партії «Слуга народу» лідер політсили Дмитро Разумков прокоментував вибір готелю «Ріксос» - найдорожчого в Трускавці.  Разумков відповів, що «зняли те, що у нас була можливість зняти». «Те, що у нас була можливість зняти... Ну ви ж не знаєте, скільки часу у нас було, на жаль, для підготовки цього заходу», - сказав лідер партії.

 

Джерело: Цензор.НЕТ.