Красиво і прибутково: заробіток можна знайти в галузі вирощування квітів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 30.00
Красиво і прибутково: заробіток можна знайти в галузі вирощування квітів

Квіти - завжди актуальний товар, жоден захід не обходиться без них.

Камінь-Каширська філія ВОЦЗ

Красиво і прибутково: заробіток можна знайти в галузі вирощування квітів

Фахівці Камінь-Каширської міської філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках проекту "Територія майстерності" організували зустріч з підприємцем-практиком Катериною Токарчук

Мета заходу: інформування шукачів роботи про перспективи розвитку підприємництва в галузі квітникарства.

Катерина Токарчук розповіла свою історію започаткування власної справи. З дитинства любила квіти, але обрала професію закрійника. Через роки біля будинку була збудована тепличка, почала вирощувати найпростішу розсаду, тоді це було хобі. Пізніше зайнялася вирощуванням квітів, а згодом і торгівлею.

Колишня мрія переросла в бізнес, який вимагає багато праці, часу, уваги, але приносить задоволення.

Сьогодні має вже декілька магазинів, торгує не тільки квітами, а й аксесуарами до них. Колишня мрія переросла в бізнес, який вимагає багато праці, часу, уваги, але приносить задоволення.

Присутні отримали інформацію про висаджування, догляд та розмноження різних видів.

- Квіти - завжди актуальний товар, жоден захід не обходиться без цих прекрасних творінь природи, - каже пані Катерина.

Для безробітних вона показала майстер-клас із виготовлення квіткових композицій. Захід виявився надзвичайно цікавим. Присутні ділилися досвідом вирощування квітів, які прикрашають робочі кабінети та кімнати осель, ставили фахівцям питання і отримували вичерпні відповіді, йдеться на фейсбук-сторінці обласного центру зайнятості.