У Рівному підполковник податкової міліції «погорів» на хабарі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.25 € 26.94
У Рівному підполковник податкової міліції «погорів» на хабарі

Чи вдасться податківцю уникнути відповідальності?

Офіційний сайт Національної поліції України

У Рівному підполковник податкової міліції «погорів» на хабарі

Затримали податківця оперативники управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницький, за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України під час одержання ним чотирьох тисяч доларів США неправомірної вигоди

Під час проведення превентивних заходів із захисту бізнесу та протидії корупції в правоохоронних органах було викрито протиправну діяльність старшого слідчого з особливо важливих справ обласного управління ДФС.

Аби уникнути тиску на свій бізнес, підприємець повинен був надати підполковнику податкової міліції чотири тисячі доларів США «винагороди».

Аби уникнути тиску на свій бізнес, підприємець повинен був надати підполковнику податкової міліції чотири тисячі доларів США «винагороди». У разі відмови - створення штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності та притягнення його до відповідальності за, начебто, порушення законодавства.

Сьогодні, восьмого серпня, навпроти податкової інспекції правоохоронці затримали старшого слідчого з особливо важливих справ ГУ ДФС у Рівненській області. Під час огляду особистих речей фігуранта було вилучено 4 тисячі доларів США, одержаних ним у якості неправомірної вигоди.

На даний час проводяться слідчі дії та обшуки за місцем роботи правопорушника, вирішується питання щодо повідомлення останньому про підозру та затримання у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відкрито провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.