«На пенсії» волиняни сплатили 2,5 мільярда податку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.09 € 26.90
«На пенсії» волиняни сплатили 2,5 мільярда податку

На Волині проживає приблизно 270 тисяч пенсіонерів

Радіо Трек.

«На пенсії» волиняни сплатили 2,5 мільярда податку

За підсумками січня-липня 2019 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 2 мільярди 506 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Перерахована в області на соціальні потреби сума єдиного внеску на 423 мільйони гривень більша, ніж минулорічні показники такого ж періоду. Варто відзначити, що індикативні показники із забезпечення надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевиконано на 39,9 мільйона гривень.

А до фактичних надходжень за аналогічний період торік надходження зросли на 20.3 відсотка.

«А до фактичних надходжень за аналогічний період торік надходження зросли на 20.3 відсотка. Тобто, підвищення стандартів  оплати праці,  відповідальність волинських страхувальників і якісне адміністрування єдиного внеску з боку фахівців ДФС своїм результатом мають суттєвий ріст надходжень», - зазначає  начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують:  лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Джерело: Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.