В СБУ відсторонили співробітників, від яких в аеропорту «Бориспіль» під час екстрадиції чкурнув наркоторговець з Ізраїлю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
В СБУ відсторонили співробітників, від яких в аеропорту «Бориспіль» під час екстрадиції чкурнув наркоторговець з Ізраїлю

Немає слів...

Фото: instagram.com/securityservice_ukraine

В СБУ відсторонили співробітників, від яких в аеропорту «Бориспіль» під час екстрадиції чкурнув наркоторговець з Ізраїлю

Він зник, коли з нього зняли електронний браслет, вже за межами паспортного контролю в зоні «дьюті фрі»

Служба безпеки України тимчасово відсторонила від роботи працівників, які відповідали за супровід громадянина Ізраїля, що скоїв втечу під час проведення екстрадиційних процедур в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Як повідомляється на сторінці СБУ у Facebook, їх відсторонено від виконання службових обов’язків на час перевірки, інформує УНІАН.

Представники СБУ, які безпосередньо брали участь в процедурі екстрадиції, наразі надають пояснення Управлінню внутрішньої безпеки СБ України.

"Представники СБУ, які безпосередньо брали участь в процедурі екстрадиції, наразі надають пояснення Управлінню внутрішньої безпеки СБ України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що оперативні підрозділи української спецслужби проводять роботу щодо розшуку та затримання іноземного громадянина.

Як відомо, 15 серпня пізно ввечері в аеропорту "Бориспіль" під час екстрадиції до Ізраїля скоїв втечу наркоторговець - громадянин Держави Ізраїль Амос Дов Сільвера. Він зник, коли з нього зняли електронний браслет, вже за межами паспортного контролю в зоні "дьюті фрі".

У прес-службі поліції Київської області наголосили, що СБУ не зверталася за допомогою для екстрадиції даного громадянина Ізраїля, сьогодні також не поступало повідомлень стосовно його розшуку.