У Зеленського запросили журналістів на зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
У Зеленського запросили журналістів на зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю

Усіх акредитованих представників ЗМІ запрошують з 9:30, повідомили у телеграм-каналі президента України.

pravda.com.ua

У Зеленського запросили журналістів на зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю

В офісі президента Володимира Зеленського опублікували розклад зустрічі з Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Біньяміном Нетаньягу, яка відбудеться 19 серпня

Зустріч Зеленського та Нетаньягу розпочнеться о 10:30 у Маріїнському палаці. Усіх акредитованих представників ЗМІ запрошують з 9:30, повідомили у телеграм-каналі президента України, пише видання ua.news.

О 12:45 заплановано церемонію підписання українсько-ізраїльських документів, після чого представники країн зроблять важливі заяви для ЗМІ.

О 15:20 Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу візьмуть участь у жалобних заходах з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру. 

О 15:20 Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу візьмуть участь у жалобних заходах з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру у Національному історико-меморіальному заповіднику.