У Луцьку патрульні поставили «на вуха» півміста через загублену дитину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.47
У Луцьку патрульні поставили «на вуха» півміста через загублену дитину

Дякуємо патрульним за проявлені професіоналізм і чуйність!

Патрульна поліція Волинської області

У Луцьку патрульні поставили «на вуха» півміста через загублену дитину

Повідомлення про зникнення 4-річного хлопчика екіпажі отримали в суботу близько 21 години

«Здавалося, що ми поставили «на вуха» півміста. Та й загалом, для мене вся ця подія пробігла, як одна мить. Думали лише про одне: якнайшвидше знайти дитину», - так емоційно розповідає про виклик учорашнього вечора патрульний поліцейський 4 роти Роман.

Повідомлення про зникнення 4-річного хлопчика екіпажі отримали близько 21 години. Стурбована мати розповіла, що гуляла з сином у дворах проспекту Соборності, аж раптом втратила його з виду. Повідомила, що той любить машини, тож міг заблукати поміж припаркованих автомобілів, але, разом з тим, боїться темноти, тож знайти його потрібно якнайшвидше.

Робили все направду дуже швидко: опитували перехожих, передали орієнтування таксистам та наряду Самооборони, навіть залучили інших дітей на пошуки хлопчика, які радо відгукнулись допомогти.

На місце одразу прибули 2 екіпажі патрульних. Робили все направду дуже швидко: опитували перехожих, передали орієнтування таксистам та наряду Самооборони, навіть залучили інших дітей на пошуки хлопчика, які радо відгукнулись допомогти.

«Оглядали сантиметр за сантиметром, заглядали в кожен під’їзд, розуміючи, що все потрібно робити оперативно», - додає Роман.

Менш, ніж за годину, охорона одного з торгово-розважальних центрів повідомила, що помітила на камерах спостереження дитину, яка підходила по орієнтуванню. Командир з матір’ю негайно прибули туди, де в дитячій зоні виявили цілим і неушкодженим хлопця.

 

 

Джерело: Патрульна поліція Волинської області