На полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу люди садять городи та збирають урожай - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.47
На полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу люди садять городи та збирають урожай

Урожай чудовий, навіть без підживлення

Гнідавський цукровий завод

На полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу люди садять городи та збирають урожай

На заводі кажуть - вирощена городина - екологічно чиста

Про це стало відомо під час спілкування учасників групи «За чисте повітря» із місцевими мешканцями, пише сайт підприємства.

«Урожай чудовий і без будь-якого підживлення, тут і капуста, і укроп, і кукурудза», – радіє місцева мешканка.

Заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин розповідає, що люди вже протягом багатьох років обробляють тут городи і вирощують екологічно чисту продукцію, адже землю не доводиться підживлювати селітрою чи іншими добривами, адже вона підживлена органікою.

Нагадаємо, 14 серпня 2019 року представники ініціативної групи «За чисте повітря» в черговий раз побували на фільтраційних полях Гнідавського цукрового заводу, де мали можливість переконатися, що всі проблемні фільтраційні карти засипані і завод дійсно виконав свою обіцянку і приписи Держпродспоживслужби.

Люди вже протягом багатьох років обробляють тут городи і вирощують екологічно чисту продукцію, адже землю не доводиться підживлювати селітрою чи іншими добривами, адже вона підживлена органікою.

Також ініціативна група разом з представниками заводу  з допомогою газоаналізатора, який як і обіцялося був придбаний Гнідавським цукровим заводом виміряли показники аміаку і сірководню в повітрі, тим самим зрозумівши для себе чи є на сьогодні небезпека для здоров’я лучан. Варто зазначити, що ініціатива цих замірів була від керівництва Гнідавського цукрового заводу.

Заміри проводились в 4-х різних точках з фіксацією основного процесу на відео, розміщеному на сторінці ініціативної групи «За чисте повітря». Відповідно до замірів показники вмісту аміаку і сірководню на полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу не перевищують норми.

Також, варто зазначити, що ініціативною групою «За чисте повітря» була досягнута домовленість з керівництвом заводу про те, що лучани матимуть змогу скористатися придбаним газоаналізатором у разі бажання зробити подібні заміри у будь-який час.

Джерело: Гнідавський цукровий завод