Двох депутатів Волинської обласної ради оштрафували на 1700 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Двох депутатів Волинської обласної ради оштрафували на 1700 гривень

Нашим обранцям доведеться розкошелитися.

fakty.com.ua

Двох депутатів Волинської обласної ради оштрафували на 1700 гривень

Вони не повідомили про суттєві зміни в майновому стані

Луцький міськрайонний суд Волинської області за участі прокурора галузевого відділу прокуратури області притягнув двох депутатів Волинської обласної ради до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Обранці громади, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомили про суттєві зміни в майновому стані, вчинивши операції з купівлі-продажу транспортних засобів, вартість яких перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

Обранці громади не повідомили про суттєві зміни в майновому стані, вчинивши операції з купівлі-продажу транспортних засобів, вартість яких перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб. 

Суд визнав депутатів винними у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору понад 380 грн. кожному.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області