Борис Джонсон поклав ногу на стіл під час зустрічі з Еммануелем Макроном в Єлисейському палаці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.50
Борис Джонсон поклав ногу на стіл під час зустрічі з Еммануелем Макроном в Єлисейському палаці

Куди там нашому Зеленському!

Фото: REUTERS

Борис Джонсон поклав ногу на стіл під час зустрічі з Еммануелем Макроном в Єлисейському палаці

Багатьох така поведінка відверто обурила

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон поклав ногу на стіл під час зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном в Єлисейському палаці.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Business Insider.

Вчинок глави британського уряду розкритикували в соціальних мережах.

Вчинок глави британського уряду розкритикували в соціальних мережах. Зокрема, біограф Джонсона Соня Пернелл назвала його поведінку «грубою і соромом». «Уявіть, якщо б Макрон поклав ноги на стіл в Букінгемському палаці», — написала вона в Twitter.

Редактор газети The Sun Тому Ньютон Данн звинуватив політика в менспредінгу (звичкою чоловіків сидіти з широко розсунутими ногами). Інші юзери також визнали поведінку Джонсона недипломатичною і ознакою відсутності хороших манер.

У той же час видання відзначає, що вчинок прем'єр-міністра, найімовірніше, був жартом. «Виглядає, немов Макрон припустив, що столик можна використовувати в якості підставки для ніг, що Джонсон жартома і робить», — написав кореспондент Sky News у Twitter, прикріпивши відеозапис, на якому чути, як політики сміються.