У Боратинській ОТГ на Волині встановили рекорд України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 30.26
 У Боратинській ОТГ на Волині встановили рекорд України

Боратинська об’єднанана громада – за єднання України.

Фото: Офіс реформ, Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

У Боратинській ОТГ на Волині встановили рекорд України

Його мета – поширити ідею цілісності українських кордонів та єднання української держави

Жителі об’єднаної громади відтворили контури карти України, із Кримом і окупованим Донбасом, за допомогою вишитих рушників.

Як повідомили у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України, участь у встановленні рекорду взяли близько тисячі жителів Боратинської ОТГ.

Перший рекорд України, коли жителі ОТГ відтворили контури карти України, мав місце під час ІІ Фестивалю Боратинської об’єднаної громади, який проходить на території спорткомплексу у селі Боратин. Його зафіксував офіційний представник Книги рекордів України на Волині, заслужений діяча мистецтв Віталій Іваницький.

Жителі 12 сіл Боратинської громади вперше в державі за допомогою вишитих рушників відтворили контур карти України, щоб усією громадою продемонструвати суспільству, що сила об’єднаних громад – запорука зміцнення і розбудови єдності та неподільності України

«Такий рекорд вирішили встановити, щоб поширити ідею цілісності українських кордонів та єднання української держави. Жителі 12 сіл Боратинської громади вперше в державі за допомогою вишитих рушників відтворили контур карти України, щоб усією громадою продемонструвати суспільству, що сила об’єднаних громад – запорука зміцнення і розбудови єдності та неподільності України», – каже проектнаменеджерка Боратинської сільської ради Ольга Цуз.

Рекорд встановили жителі 12 сіл за допомогою рушників.
Рекорд встановили жителі 12 сіл за допомогою рушників.

 Із її слів, беручись за встановлення цього рекорду, мали на меті популяризувати серед жителів ОТГ, особливо серед молоді, народні звичаї, зокрема, пов’язані з вишиванням рушників. Окрім того, він мав показати позитивний вплив об’єднання громад на розвиток України.

Офіс реформ, Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.