Україна – шоста у загальному заліку медалей на Чемпіонаті світу з літнього біатлону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.50
Україна – шоста у загальному заліку медалей на Чемпіонаті світу з літнього біатлону

33-річна Валя Семеренко виборола «золото» у білоруських Раубічах у суперспринті.

Фото biathlon.com.ua.

Україна – шоста у загальному заліку медалей на Чемпіонаті світу з літнього біатлону

А за кількістю медалей – друга. Проте одного «золота» Валі Семеренко виявилося замало, щоб потрапити до трійки найсильніших

Літній чемпіонат світу-2019 завершувався жіночим персьютом, в якому Україна, як і в попередніх гонках за участю представниць прекрасної статі, не залишилася без медалі.

Після першої стрільби здавалося, що Валя Семеренко повинна бути в трійці призерів, проте на стійці переможниця суперспринту допустила 4 промахи і припинила боротьбу за п'єдестал. Однак сестра Валі, Віта Семеренко, після двох промахів на лежках ідеально відпрацювала на заключних рубежах і включилася в розподіл медалей.

На жаль, на фінішний ривок у Віти не вистачило сил, українка фінішувала за спиною у китаянки Чанг Янь і росіянки Тамари Вороніної. Решта українок зайняли місця в топ-15, інформує sport.ua.

На жаль, на фінішний ривок у Віти не вистачило сил, українка фінішувала за спиною у китаянки Чанг Янь і росіянки Тамари Вороніної.

Відзначимо також «бронзу» Анни Кривонос у гонці переслідування серед юніорок.

Китайські і білоруські біатлоністи розділили перше місце в медальному заліку літнього чемпіонату світу в Раубічах, завоювавши по три золотих і одній срібній медалі. Прогрес китайців пов'язаний з тим, що вони планують влитися в еліту світового біатлону для успішного виступу на Олімпійських іграх-2022, які пройдуть в Пекіні.

Збірна Білорусі ставила завдання завоювати якомога більше медалей на домашній літній світовій першості. За кількістю бути першими не вдалося, зате за якістю все вийшло чудово.

Збірна України посіла 6 місце в загальному медальному заліку. Наші біатлоністи завоювали 7 нагород: 1 золоту, 1 срібну та 5 бронзових. Більше з Раубічів відвезли тільки росіяни (2 золота, 4 срібла і 6 бронз).

Загальний медальний залік Чемпіонату світу з літнього біатлону-2019 (Раубічі, Білорусь):

Місце Збірна Золото  Срібло Бронза Всього медалей
1. Китай 3 1 0 4
1. Білорусь 3 1 0 4
3. Росія 2 4 6 12
4. Південна Корея 2 0 0 2
5. Чехія 1 3 0 4
6. Україна 1 1 5 7
7. Словаччина 1 0 0 1
8. Словенія 0 1 1 2.